Diyarbakırın Gazetesi
11 Aralık 2017

TANRISEVEN'DEN DOSTLUK MESAJI

Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Pazar günü oynanacak olan Tire 1922-Diyarbekirspor karşılaşması için dostluk ve centilmenlik çağrısında bulundu.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor, deplasmanda oynanacak Tire 1922 Spor maçı hazırlıkları aralıksız olarak devam ediyor. Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, hafta sonunda  oynanacak olan Tire 1922-Diyarbekirspor karşılaşması için dostluk ve  centilmenlik çağrısında bulundu.

Diyarbakır Çınar Kaymakamlığı görevini yürütürken, Valiliğin görevlendirmesi ile Birinci Ligde yer alan Diyarbakırspor ‘da  Onursal  Başkanlık  yaparak  başarılı çalışmalara  imza atan Tanrıseven , bunun yanı sıra, Diyarbakır Vali Yardımcılığı  ve Bismil Kaymakamlığı görevlerini de vekâleten yürütmüştü.   Yöre halkı tarafından da  çok sevilen Tanrıseven, Pazar günü  oynanacak olan Tire 1952-Diyarbekirspor karşılaşması için dostluk ve centilmenlik çağrısında bulundu.

Karşılaşmada centilmenlik ve dostluğun ağır basacağına inandığını belirten Kaymakam Tanrıseven , "Sahada mücadele edecek olan futbolcular sadece  puan için değil  aynı zamanda  centilmenlik ve dostluğun en güzel örneğini sergilemek içinde mücadele edeceklerine olan inancım tamdır"  dedi.

Öte  yandan TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor’da deplasmanda oynanacak Tire 1922 Spor maçı hazırlıkları aralıksız olarak devam ediyor.

Üst üste kazanarak 12 puan toplayan yeşil kırmızılı ekip, deplasmanda yapacağı Tire 1922 Spor maçına odaklandı. Son 4 lig maçında 12 puan almanın ve ligin zirvesine ortak olmanın mutluluğuyla hazırlıklarını sürdüren Diyarbekirspor’da futbolcuların yüksek moralle çalışması teknik heyet ve yöneticilerin yüzünü güldürdü. Oldukça neşeli geçen idmanları yakından takip eden yöneticiler, yakalanan olumlu havanın bozulmaması için büyük bir gayret sarf ediyor.  

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc