Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

BAĞLARDA TACİZCİYE LİNÇ

Diyarbakır’da küçük yaştaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen bir şahıs, olayı görenler tarafından linç edilmek istendi. Polisin zamanında müdahalesi ile şüpheli şahıs linç edilmekten son anda kurtarıldı.

Diyarbakır'ın Bağlar İlçesi Göçmenler caddesinde 5-6 yaşlarında küçük bir kız çocuğuna bir apartmanın içerisinde tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs mahalle sakinleri tarafından linç edilmek istendi.

Mahalle sakinlerinin iddiasına göre, sokak arasında bulunan apartmanın girişinde küçük bir kızı bağırma seslerinin gelmesi üzerine şahsın yakalandığı belirtildi. Öfkeli mahallelinin olay yerine toplanmasının ardından şahıs linç edilmek istendi. Polisin olay yerine gelmesinin ardından yaralı ve baygın halde olan şahıs polis kontrolünde hastaneye kaldırıldı.

Mahalle sakinleri olayı şöyle anlattı, Küçük kız çocuğunun bağırma sesleri geliyordu apartman içerisinde duyanlar koşunca olayı görüyorlar. Mahalleli linç etmek istedi bayıldıktan sonra geçen gün aynı olay yaşanmıştı yine burada başka bir küçük kız çocuğuna da tacizde bulunmuş. Çocuğun babası getirip kızına gösterdi ve oda buydu'' dedi.  

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc