Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

KILIÇOĞLU TATİL YERİNE HASTANEDEYDİ…

Bir müddetten bu yanı eleştiri oklarının hedefi haline gelen Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, tatil yapmak yerine mesaisini Dicle Üniversitesi Hastanelerindeki hastalar, hasta yakınları ve çalışanları ile geçirdi. Hastalarla yakından ilgilenen Kılıçoğlu çeşitli ikramlarda bulunarak herkesin bayramını da kutladı.

AHMET BEŞENK

Diyarbakır’a atandıktan sonra çalışmalarına hız veren Dicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu herkes tatildeyken Rektörlüğü temsilen Tıp Fakültesi Hastanelerinin hasta servislerini ziyaret ederek, hasta, hasta yakını ve personellerini yalnız bırakmayarak bayramlarını kutladı ve yanlarında yer aldı.

‘ÇOCUKLAR HER ORTAMDA SEVİNMELİ’

Dicle Üniversitesinde yatan çocuklara özellikle daha fazla zaman ayıranRektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, ‘Çocuklar her yerde çocuktur’ diyerek kendilerini sevindirmek için kıyafetler ve ayakkabılar hediye etti.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yöneticileri ile birlikte çalışanların ve hastanede yatarak tedavi gören hasta ve hasta yakınları ile personelin bayramını da kutlayan Kılıçoğlu, hastanede yatarak tedavi gören çocuk hastalara özel zaman ayırdı ve moral verdi.

Kurban Bayramında personeli ve hastaları yalnız bırakmayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, Başhekim Yardımcısı Doç.Dr. Mehmet Gem, Hastaneler Başmüdürü Sağlık Uzmanı Yaşar Aslan, Başhemşire Rahime Atlı, Hastane Müdür Yardımcılarıyla hasta servislerini ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınları ile personelin bayramını kutladı, çikolata ikram ettiler.

Hastalarla moralmen yakından ilgilenen ve keyiflendiren Kılıçoğlu, yatarak tedavi gören hasta çocukları da ihmal etmedi.

Hastalarla sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Kılıçoğlu: “Bizim burada var oluş sebebimiz, sizlere hizmet sunmaktır. Bir ihtiyacınız, probleminiz olursa bize, hastane yönetimine iletin. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yanınızdayız. Hepimizin bildiği gibi Bayramlar, büyük önem taşıyan müstesna günlerdir. Yüce Rabbim'den, bu mübarek günlerde ülkemize ve tüm insanlık alemine, sağlık, mutluluk ve huzur nasip etmesini niyaz ediyor ve bir kez daha bütün hastalara şifa diliyorum.” dedi.

‘MORALLERİ TAVAN YAPTI’

Hastaların durumları hakkında ilgililerden bilgi alan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Kılıçoğlu, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, ziyaretin hastaları mutlu ettiğini ifade ederek; “Hastanelerimizde yatarak tedavi gören hastalarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Onlarla sohbet imkanı bulduk, geçmiş olsun dileklerimizi ileterek bayramlarını kutladık. Hastalarımız ziyaretimizden çok memnun oldular, hayır dualarını aldık. Ayrıca hastanemizin değişik kliniklerinde tedavi gören 38 çocuk hastalarımızı da ziyaret ederek onlara bayramlık giyim eşyası dağıtık.” dedi.

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc