Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

‘BİZLER SPORCULARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ’

Diyarbekirspor Yönetimi, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akarı ziyaret etti. Diyarbekirspor’un, başarılı sporcu yetiştirme arzusunda kurulan bir kulüp olduğunu ifade eden Akar, “Bizler sporcularımızın her zaman yanındayız” dedi.

Diyarbekirspor Kulüp Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akarı ziyaret etti. 
Kadayıfçıoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırlayan Akar, sporun yaşamın kendisi olduğunu ve sporun, Diyarbakır'ın tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Diyarbekirspor’un, Diyarbakır’da başarılı sporcu yetiştirme arzusunda kurulan bir kulüp olduğunu ifade eden Akar, “AK Parti sporu çok önemsiyor, bunun için Gençlik ve Spor Bakanlığını kurdu. Bizler sporcularımızın her zaman yanındayız. Bütün spor dallarına her zaman destek olacağız. Diyarbakır’da birden çok futbol takımın ulusal liglerde Diyarbakır'ı temsil etmesi ve başarılar elde etmeleri şehrimiz için gayet olumlu sonuçlar doğuruyor. Desteğimiz her zaman sizinle olacaktır bundan sonra ki süreçte başarılarınızın devamını dilerim” dedi.
Diyarbekirspor Başkanı Bilal Kadayıfçıoğlu ise, hedeflerinin daha çok çalışarak bir üst lige çıkmak olduğunu ve Diyarbakır'ı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirterek, kendilerini kabul eden Akar’a teşekkür etti.
Kadayıfçıoğlu, üzerinde ismi yazan 21 numaralı Diyarbekirspor formasını Akara hediye etti. 

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc