Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

DOĞUM YAPAN KADINLARA HEDİYE PAKETLERİ DAĞITTI

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yeni doğum yapan kadınlara doğum paketi dağıttı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın talimatıyla, sosyal belediyecilik hizmetleri bir bir hayata geçiriliyor. Büyükşehir Belediyesi’nce, hastanelerde doğum yapan kadın ile bebeklerin ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirilen ve Başkan Atilla ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından 2 Mart’ta startı verilen “Hoş geldin Bebek Projesi” devam ediyor.

Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde yeni doğum yapan kadınlara, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla tarafından içinde “pijama, bebek zıbını, bebe şampuanı, bebek bezi, ateş ölçer, bebe sabunu, emzik ve ıslak mendil”in bulunduğu yeni doğan seti dağıtıldı.

Hanımefendi Atilla, doğum yapan annelere, Başkan Atilla’nın kaleme aldığı tebrik mektuplarını verdi.

Polikliniklerde anneler ve bebekleriyle yakından ilgilenen Hanımefendi Atilla, aileleri tebrik ederek hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Hanımefendi Atilla, hastane yetkililerinden yeni doğum yapan annelerin ve bebeklerinin durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

Seti alan anneler, "Hoş Geldin Bebek" seti ile birçok ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, Başkan Atilla'ya teşekkür etti. İHSAN ÖZDEMİR

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc