Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

TARAFTARLAR YALNIZ BIRAKMIYOR

TFF 3. Lig 2. Grup Takımlarından Diyarbekirspor, çalışmalarına kendi tesislerine başladı. Seyrantepe Spor Tesislerinde yapılan idmana koşu ile başlayan Diyarbekirspor’u taraftarlar yalnız bırakmadı.

TFF 3. Lig 2. Grup Takımlarından Diyarbekirspor, çalışmalarına kendi tesislerine başladı. 
Ankara Kızılcahamam ve Afyon’da yapılan iki etaplı kampın ardından Diyarbakır’a dönen yeşil kırmızılı ekip, çalışmalarına başladı. Seyrantepe Spor Tesislerinde yapılan idmana koşu ile başlayan Diyarbekirspor’u taraftarlar yalnız bırakmadı. Azrailler Taraftarlar Gurubu, idman yapan futbolcuları ziyaret ederek, meşaleler yaktı. Bir anda yeşil kırmızılı renklere bürünen tribünlerde tezahürat sesleri yükseldi. Taraftarlar, futbolculara ve teknik ekibe sevgi gösterisinde bulundu. Coşku tezahüratların futbolcuların morallerini yükseltti. Diyarbakır’daki ilk çalışmasını yapan yeşil kırmızılı ekibi, yöneticilerde yalnız bırakmadı. Seyrantepe Spor Tesislerindeki idman kesilen kurban ve edilen dua ile başlandı. Yönetim kadrosu ilk antrenman için hazır bulunurken, teknik heyete ve tüm oyunculara yeni sezon hayırlı olsun mesajı verildi.
Performansı Teknik Heyeti Sevindiriyor
Diyarbekirspor’da futbolcuların idmanlarda ortaya koyduğu performans teknik direktör Bayram Toysal ve yardımcılarını sevindirdi. 
Sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan ve transfer çalışmalarını bu yönde yapan Diyarbekirspor’da futbolcuların idmanlarda ortaya koyduğu performans en çok teknik direktör Bayram Toysal’ı sevindiriyor. Futbolcularıyla yakından ilgilenen ve idmanlara aktif olarak katılan başarılı çalıştırıcı, zaman zaman oyuncularıyla da kısa sohbetler gerçekleştiriyor. İdmanlarda hata yapan futbolcularına uyarılarda bulunan Toysal, çalışmayı keserek yapılması gerekenleri uygulamalı olarak gösteriyor.

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc