Diyarbakırın Gazetesi
18 Kasım 2017

DİYARBAKIR HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL

Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, şehri üzeri küllerle kaplanan mücevhere benzeterek, "Diyarbakır hak ettiği yerde değil. Hak ettiği yerde olması için üzerindeki külün kalkması lazım. Külün altında mücevher var. Bu mücevherleri kaldırmak için ben kurum olarak elimden gelen gayreti yapmaya çalışıyorum" dedi.

Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi Ceylan Karavil Park’ta katıldığı imza töreni sonrası esnaf ziyareti yaptı.

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığında hayata geçen Alışveriş Merkezi Kiralama ve Yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye tarafından yapılan Ceylan Karavil Park’ta düzenlenen imza törenine katılan Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, imzalı kitabını aldıktan sonra esnaf ziyareti yaptı.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Emniyet Müdürü Böğürcü, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Emniyet Müdürü Böğürcü, bir kafeteryada Ceylan Karavil Park Genel Müdürü Kenan Güneş ve yönetim üyeleri ile birlikte kahve içti.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Dr. Halis Böğürcü, göreve başlayalı 11 ay olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bir ay sonra yılımız dolacak. Diyarbakır hak ettiği yerde değil. Hak ettiği yerde olması için üzerindeki külün kalkması lazım. Külün altında mücevher var. Bu mücevherleri kaldırmak için ben kurum olarak elimden gelen gayreti yapmaya çalışıyorum. Onun için de Sivil Toplum Kuruluşu (STK) temsilcileri ve esnafla bütünleşerek birçok şey yapmaya çalışıyoruz. Bu itibarla sürekli STK'ları ve esnafı ziyaret ederek bunu gösteriyorum. Vatandaşlarımızın bundan son derece mutlu ve memnun olduğunu görüyorum. Bu şekilde memnuniyetlerini görmek bizi mutlu ediyor. Daha çok bu işi yapmaya devam edeceğiz. Diyarbakır’ın üzerindeki külün ve o mücevherin üzerindeki külün kalkması için herkesin bir şeyler yapması lazım. Herkesi bunu anlamaya davet ediyorum.”

Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, ziyaret sonrasında alışveriş merkezinden ayrıldı. 

ANKET

Henüz Anket eklenmedi!
Sonuc